Kontaktai

UAB ,,SAUNITA"

Adresas Šv. Gertrūdos g. 7, 44290 Kaunas
Telefonas (8~37) 20 73 70
Faksas (8~37) 20 73 08
El. paštas info@saunita.lt

Direktorius                       Projektų vadovas
Dainius Burokas                 Renatas Jurkšaitis
+370 699 27 292               +370 685 31 099
dainius@saunita.lt             renatas@saunita.lt

Projektų vadovė              Buhalterija
Inesa Pikžirnytė                  (8~37) 31 05 25
+370 699 10362                buhalteris@saunita.lt
inesa@saunita.lt              

Įmonės kodas: 134981550
PVM mokėtojo kodas: LT349815515
Bankas:
AB ,,SEB bankas", b/k: 70440
A/s: LT657044060003178006
 
     


UAB ,,SAUNITA" filialas Vilniuje


Adresas:
Žalgirio g. 88 – 104, 00930 Vilnius 

Projektų vadovas            
Vytautas Engelmanas        
+370 699 34 030                     
vilnius@saunita.lt              


 
     


UAB ,,SAUNITA" filialas Klaipėdoje


Adresas
Pievų tako g. 8, 92235 Klaipėda
Tel./faks. (8~46) 24 66 80

Komercijos direktorius
Eligijus Vaivada
+370 655 47 037
eligijus@saunita.lt


 
     

SAUNITOS DURYS
UAB ,,SAUNITA" durų ir pirčių salonas


Adresas:
Savanorių pr. 286, 49474 Kaunas 
Telefonas: (8~37) 31 15 90
Faksas: (8~37) 31 16 24


Darbo laikas:
I - V 8:00 - 18:00
VI - VII nedirbame

Vadybininkas                      Vadybininkas
Andrejus Savčenko             Dalius Gulbinas
+370 685 44 188                  +370 699 87 077
durys@saunita.lt                 kaunas@saunita.lt

 
     

UAB „PROFIKSAS“ - prekybos partneris
Tvirtinimo elementų ir durų salonas


Adresas
Dubysos g. 23, 91181 Klaipėda
Telefona: (8~46) 34 55 99
Faksas (8~46) 34 05 00
info@profiksas.lt

Komercijos direktorius
Aleksandras Orabėj
+370 685 84 730 
aleksandras@profiksas.lt


Įmonės kodas: 135689218 
PVM mokėtojo kodas: LT356892113

Bankas:
AB ,,SEB bankas", b/k: 70440
A/s: LT067044060003459398